Shqiperia Ime!

Parajsa e Shqiperise.

*KUJDES: OFFLINE! NDODHEMI NE WWW.ALBPARAJSA.COM New look!

 

Parajsa e Shqipėrisė ©2010

stopexpert

Klikoni tek reklamat  ketu posht per te ndihmuar sitin tone!(Vetem nje klikim ne dite) FLM!!!
JU NUK KENI TE DREJTEN TE NDIQNI KETE KANAL,
Por mos u shqetesoni,Kemi menduar per ju! Per te ndjekur kete kanal ju
duhet te rregjistroheni.Me posht po ju tregojme rregullat e rregjistrimit:
Ju duhet te dergoni me Email ne; ALBPARAJSA@MSN.COM keto te dhena:
1-Emer & Mbiemer
2-Rrethi [Ku jetoni per momentin]
3-Emaili [e rendesishme]
4-Home Page [nese keni]
5-dhe sipas deshires nje koment per ne!


Pasi te keni derguar keto te dhena,Ju automatikisht do te merni linkun e kanalit
me email brenda 2 oreve.


Kujdes:Nese te dhenat verifikohen dhe nuk jane te sakta,ju e humbisni te drejten e shikimit te ketij kanali! Dhe dikush qe abuzon me kanalet tona apo e perdor per perfitime personale do t'i bllokohet llogaria