Shqiperia Ime!

Parajsa e Shqiperise.

*KUJDES: OFFLINE! NDODHEMI NE WWW.ALBPARAJSA.COM New look!

 

Parajsa e Shqipėrisė ©2010

barcaleta te pista


==>Disa barsaleta te pista ju qe jeni te vegjel mos i lexoni ju keqen xhaxhi
:zgerdhihetzgerdhihet<==

BABAI DHE I BIRI
ishte i ati lepur dhe mer te birin qe sapo kishte kaluar ne adoleshence. Do ti mesonte se si behet seksi. E merr me vete dhe i ven 3 protistuta perpara. Shiko bir - i thote- se si behet seksi. dhe fillon babai lepur.  1 .2. 3  he bir a e kuptove. Oba dhe nje her te keqen - i thot i biri. 1 , 2 , 3  e ben serish i jati. He bir a mesove.  Baba te lutem dhe nje her.  1 , 2 , 3 ben babai. Tani mesova
thot i biri. 1 , 2 , 3 , 4  ou..babe me fal?!!
SEKS NE KLAS
Eshte fundi i vitit shkollor, profesori i thot nxensve "Neser kemi provim ne edukat sexuale, dhe tema e provimit esht aftesit ne sex" Te gjith nxensit fillun duke praktikuar. Erdhi dita provimit, futet cifti pare dhe e bejne, "7, jo keq" i thot presori. Futet cifti dyt, "bravo e meritoni 8" i thot presori. Futet cifti tret, "shume mir 9" i thot presori. Futet cifti katert, "shkelqyshem 10" i thot presori. Tani presori ishte duke prit per ciftin tjeter, kur degjon ca renkime nga bangat e fundit dhe shef ciftin e pest e mbrapa bangave, cuni po i bite me dor dhe goca po u prishte me gishta, "PO ju mer ca po beni" i thot presori, "Ja o presor sa per i 5" i thon.
DY SHOKE USHTRIE
Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq zabiti ne *** te semes Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'pajdh t'samEs i qofte Zabitit
PLAKA NE PASQYRE
Ishte nje Kurve qe ishte plakur   dhe del nje dite para pasqyres. Dhe fillon e flet: Ah ju buzet e mija cfare nuk keni kaluar, dhe nuk keni puthur dhe kujt nuk ja keni lepire   Pastaj kalon te Gjoksi. Ju kush nuk ju ka puthur kush nuk ju ka prekur dhe kush nuk ju ka lepire. Pastaj i vjen rradha p****** Ti nuk ke goje me fol se i kam hequr nga goja dhe ti kam dhene ty.
PROSTITUTA
Njeher ishte nje shqiptar dhe dy te huaj.  dhe nje dite bojn muhabet te marrin nje prostitut dhe te ven bast kush ta ...me shume,,ok e morren nje dhe e cuan tek shtepia,u fut i pari fet e fet 5min dhe doli,u fut i dyti fet e fet 8min..pastaj i erdhi rradha shqipetarit u fut brenda,prit te dali asgje.. kto dy u ben merak dhe mbas 1ore trokisin ne dere,he ore ca u bo se na le ketu gjith diten?  shqipetari ja ktheu eh eh un sot hyra,neser do ta luaj,,pasneser kur ta nxjerr..
BURRI DHE SHERBETORJA
Nje boss nje nate ndodhej vetem ne shtepi. gruja kishte shkuar me pushime qe prej disa ditesh dhe ketij te shkretit i kishte shkuar atje ku nuk mbante me. mendohet dhe vendos qe te shkonte me sherbetoren e shtepise. pasi bejne seks burri mbase dhe per xhentilese i thote shrbetores: Me lejo te te them se ne seks qenke me e mire se grusaja ime.
E di i thote ajo. ma kane thene shoket e tu!!!
GRUAJA QE TRADHETON BURRIN
Nje burre e dinte qe gruaja e tij e tradhetonte, dhe nuk kishte cte bente.. nje here, gruaja e ketij vendosi te bente nje udhetim, ndersa ky nuk kishte mundesi te shkonte, dhe i thote..." e dashur, une e di qe me tradheton, po te lutem, gjate ketij udhetimi me premto qe do me tradhetosh vetem 2 here"..."ne rregull",- i thote gruaja...pas 1 jave, kthehet kjo, shume e lumtur, dhe burri, e pyet: " he e dashur, si kalove? sa here me tradhetove?"vetem 2 here ia kthen kjo, sic e kishim lene"..mire i thote burri, po me ke?"po ja, i thote kjo, nje here me nje orkester, dhe nje here me nje skuader futbolli...
ILIR META DHE GRUAJA E TIJ
ISHTE NJEHERE ILIR META EDHE GRUAJA E TIJ PO LLAFOSESHIN NE KREVAT I THOTE ILIRI.... EII PO SA HERE ME KE TRADHETUR TI MUA  SE TANI JEMI EDHE VIPA EDHE PO ME THE TE VERTETEN NUK NDAHEMI DOT PO EEE... I THOTE KJO PO JA VETEM 3 HERE HEREN E PARE IKA ME ATE DREJTORIN E BANKES SE NUK PO NA JEPTE KREDI,HEREN E DYTE ME KRYETARIN E PARTISE SE NUK PO TE BENTE TY DEPUTET,PO HEREN E TRETE JA PRET ILIRI,PO JA HEREN E TRETE TE MUNGONIN NJA 3MIJ VOTA TY.......!
POLICI DHE GOCA
Na ishte nje polic tek semafori ne tiran,nje goc po e shikonte nga dritarja qe polici sa her qe kruante koken (nga tymi) as nje her nuk e hiqte kapelen,goca nuk po duronte dot dhe shkoj dhe e pyeti,ore polic kam gjith diten qe te shoh nga dritarja dhe sa her qe ti kruan koken se heq kapelen, se kuptoj pse? polici si i zgjuar ja kthen ,PSE MOJ TY KUR TE HA P.... I HEQ BREKET?,
DY PULAT
Dy pula fshati mburreshin me njera tjetren. Pranari im eshte shume i kenaqur sepse une bej shume veze dhe ai i shet me 7 Lek.--thote njera nga pulat. Kurse pronari im eshte akoma me i kenaqur sepse une i bej vezet e medhaja dhe ai i shet per 9 Lek. A kuptoveee-- i pergjigjet pula tjeter. Kuptova, kuptova, po une se shqyej bythen per 2 lek me shume moj mburravece.
GRUAJA TEK DOKTORI
Nje grua shkon tek doktori: Doktor, kam nje hall. Sa here qe bej dashuri me burrin, kur ai arrin orgazmen, bertet shume fort. Po kjo eshte krejtesisht normale,Problemi eshte qe me zgjon nga gjumi doktor
XHAJA I MENCUR
Ishin dy djem vagabonda keta , rrugace, vetem dinin te shanin.
Nje dit dolen xhiro ne park dhe u ulen ne nje stol aty po prisnin per nonje femer te kalonte qe ti idhnin nonje llaf. Njeri u ul ne krahun e djathte te stolit tjetri u ul ne krahun e majte. E lan mezin bosh per nonje sexy femer.Kaloi nje burr plak dhe u lodh ky xhaxhka mosha ben te sajen, dhe tha te uleshe ne mes te ketyre cunave rrugace. Ue than kta cunat ne presim per femra na vin pleq. Njeri nga keta djemte u merzit shum se ky plaku spo levize zuri vendin edhe harroi te ngrihej. O xhaxhke pse je kaq k**r ti ; i tha ky djali. E pa njeher shtrembet xhaja dhe u kthye dhe i tha ; po te rish ne mes te boleve k*r do behesh.
USHTARI
Ish nje djale dhe shkoi ushtar. Nje dite ishte duke u lare dhe e merr ne telefon i ati. Dhe duke e pyetur i ati i kerkoi qe ti dergonte nje fotografi. Dhe ushtari sic ishte lakuriq beri nje fotografi. Me pas e preu pergjysem dhe pjesen lart ia dergoi te atit. Pas disa kohesh e merr ne telefon gjyshi. Dhe gjyshi i kerkoi qe ti dergonte nje fotografi. Ky mendoi: Po gjyshi nuk shikon mire. Me mire i dergoj pjesen posht te fotografise dhe ai nuk e merr vesh. Pas disa kohesh e merr perseri gjyshi. Ushtari e pyet se si i dukej ne foto. gjyshi ia kthen:”Mir mir bir po rriti njecik ato floket se hunden e kishe shume te madhe”
MUHAMED KAVASAKI
Ne nje tren ishin ulur ne nje gabine nje djale dhe nje vajze, e cila po lexonte nje reviste, djali per te hapur muhabet thot:E Moj bukuroshe cfare thot ajo revista?Vajza:Thot qe kinezet e kane k*r*n te vogel dhe te trashe ndersa Arabet te gjat dhe te holle.Djali:Me lini te prezantohem, ate her un quhem Muhamet Kawasaki!
PLAKU ME GJELIN
Ishte nje plak qe kishte blere nje gjel edhe priste autobuzin..nderkohe qe vjen autobuzi hyp plaku edhe faturino i thote qe me gjel ketu nuk lejohet prandaj zbrit..keshtu palku zbret dhe pret per ore te gjate ne stacion se nuk e lejonin faturinot se kishte gjelin ne dore..plaku mendohet edhe e fut gjelin ne breke edhe hyp ne autobuz dhe ulet para nje plake..nderkohe gjeli nxjerr sqepin per te marre fryme edhe plaka e shikon edhe thote me lesh pa lesh kam pare po me sqep nuk kam pare asnjehere
FARMACISTJA
Nje klient shkon te bleje ne farmaci.farmasitja e pyet klientin:me cfare mund te sherbej sot? klienti pergjigjet:une dua te bleje ca prezentativ te lutem...   buzeqeshje farmasistja  me vjen turp   u skuq ne faqe dhe i thote clientit: nuk keni turp te flisni ne ate menyre .... klienti e pa njehere farmasisten dhe fillon te zbertheje pantollonat, pastaj e pyet perseri duke vendosur k.... ne banak:a keni ndonje kostum per kete te lutem?