Shqiperia Ime!

Parajsa e Shqiperise.

*KUJDES: OFFLINE! NDODHEMI NE WWW.ALBPARAJSA.COM New look!

 

Parajsa e Shqipėrisė ©2010

Help albparajsa

http://www.easyrecipes.in/wp-content/uploads/email-icon.jpg

 
http://api.ning.com/files/6XDQdDr80EwFCU3RN1ZMLvBi9GemyrGQs3PjjgE0HHQ_/tv_channel.gif Tv Shqiptare Live:Ketu keni mundesi te ndiqni te gjitha kanalet me te mira shqiptare,[ju duhet te keni ne pc tuaj media player Vlc ose flash player]duke permendur dhe spektaklet me te njohura qe zhvillohen ne Shqiperi [psh Big brother Shpija Portokalli etj.] Posht c'do kanali keni te vendosur nje chat ku mund te chatoni dhe te komentoni.Nese keni probleme me Tv ju mund te kerkoni Ndihme ne Chat,aty ndodhen Adminat e faqes!
Sport Live: C'do kompeticion ne Europe Shqiperi dhe ne Bote cdo spektakel cdo ndeshje c'do finale, transmetohen vetem ne Sport Live, mundesuar nga Albparajsa.com. Kur klikon ne ndeshjen qe keni deshire te ndiqni ju shfaqen shume linke tv ku te gjitha jane per ate ndeshje,dhe ju keni mundesi ta ndiqni ndeshjen ne ate link ku ju duket se e mere me paster![psh:Justin Tv Link#1 Link#2 ]
http://improveverywhere.com/wp-content/uploads/2008/09/logo_xl.jpg Shkarko mp3/World:Ketu mund te shkarkoni mp3 Shqip dhe te huaja me shpejtesi maksimale.C'do muaj ne shkarko mp3 World shfaqen 20 kenget me te shkarkuara dhe me te fundit per shkarkim!Aty ndodhet dhe motorri i shkarkimit ku pasi te keni vendosur emrin e kengetarit ju duhet te prisni disa caste deri sa te shfaqen rrezultatet! Pasi te shfaqen jepi Download Kenges qe deshiron[mund dhe ta degjoni kengen para se ta shkarkoni]
http://www.cambridgenewzealand.com/images/house_logo_4.jpg Shtepia/Home: Ketu keni mundesi te informoheni ne kohe reale.Lajmet me te fundit nga vendi bota sporti teknologjia vipat etj...vetem tek shtepia e Albparajses ku azhornohen c'do dite! Mjafton te kliosh siper ku lexon Shtepia dhe do te shfaqen para ekranit lajmet dhe ngjarjet me te fundit dhe me te cuditshmet te c'do fushe!C'do dy dite nje top lajm "Start News"
http://www.1worldart.com/aa/chat_chan/chat_chan_images/chat_logo2.jpg Albparajsa Chat: Chati Albparajsa mbetet nje nga kryesoret e webit tone per vizitoret.Ne te mund te chatoni pa thyer rregullat dhe pa ofenduar si dhe pa bere reklam.Ne te ndodhet nje radio me muzike te zgjedhur dhe me opsione off per ata qe nuk kane deshire te degjojne.Ky chat sherben edhe per njoftimet me te reja qe ndodh brenda Albparajsa's,si dhe ndihmat ndaj jush nuk mungone!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/8/85/Radio_Live_logo.svg/390px-Radio_Live_logo.svg.png Radio Shqip: Radio me te ndjekura ne Shqiperi jane te vendosura me nje format te cilat disa prej tyre pasi klikon ne to, e bejne hapjen autonatikisht ne Windows media playerin tuaj pa penguar dhe duke lejuar qe ju te lundroni pa u ndeprere radio ne faqet e tjera!
http://writingincorp.com/Telugu-TV-channels/images/logo-tv_channels.jpg Kanale te Huaja: Kanalet me te ndjekura Internacionale te gjitha live. I gjeni ne formatin media player dhe flas player, te gjitha funksionale,te shoqeruara me chatin e Albparajsa's posht.Cilesia e ketyre kanaleve mbetet per t'u zbuluar nga ju!Ato azhornohen cdo dite,duke u shtuar kanalet sipas preferencave tuaja,te cilat mund ti lini ne chat,dhe ato meren parasysh nga Admin-at e faqes!
https://www.plimus.com/developers/75610/LogoFrogames256.jpg Lojra:Luaj defrehu me lojrat free online. Mjafton te klikosh ne foton e lojes qe deshiron te luash dhe pas disa sekondash do te shfaqesh ne ekran full loja si dhe istruksionet me te cilat mer komandat! Nese deshiron te dalesh nga loja e te kthehesh pas mjafton te hecesh me shigjeten e browsverit tuaj per te shfaqur perseri listen e lojrave![Lojrat ne Albparajsa shtohen per cdo muaj]
http://www.thirteen23.com/experiences/retail/movies/movies_right1.jpg Filma-Movies: Ketu keni mundesi te ndiqni filma shqiptar dhe te huaj/ te dubluar ne shqip.Pasi ju shfaqen dy foto te cilat tregojne njera per filmat e huaj dhe tjetra per shqiptaret ju klikoni tek njera nga ato dhe me pas ju shfaqen filmat ku keni mundesi te ndiqni!Pasi keni zgjedhur filmin qe do te ndiqni dhe klikoni ne te ju shfaqet ne full screen.[Filmat e huaj jane me perkthim] Ato azhornohen c'do jave.
Dergo sms: Ky sherbim sherbehet falas per klientet e Albparajsa.Mjafton ne fillim te shkruani nr tuaj,dhe posht nr e personit qe do i dergoni sms.me pas shkruani sms,pasi ti keni dhene vazhdo! do te shfaqen karakteret,plotesoni kuadratin me karakteret,dhe me pas ne tel tuaj do te vij nje kod te cilin do e vendosni ku ju a kerkon sherbimi me pas i jep vazhdo![tel juaj duhet te ket kredit,por nuk ju meret lek]
http://murathacioglu.com/index/images/stories/reklamlar.jpg Reklamo Falas: Per te gjith Webmasterat ky sherbim ofrohet per ju! Nese deshironi nje sukses per Webin tuaj reklamoni ketu! Webfaqja jone ka nje numer te konsideruesmen vizitoresh ne dite! Kjo eshte nje nga arsyet per te reklamuar tek ne! Ne fillim vendosni titullin e linkut tuaj,me pas url e faqes te sakt,dhe te kuadrati i madh permbajtjen! Ju duhet te prisni max 24h per shfaqjen e webit tuaj....
http://www.uoitridgebacks.com/varsity/dance/download_icon.gif Shkarkimet: Shkarko Programe Lojra Filma shqiptar/ te huaj,dhe me titrat shqip video Wallpaper.Ketu i gjeni falas cdo gje!Shkarkoni programet me lishence beni filmat e huaj te dubluar,videot nga youtube,konverto mp3 nga video ne youtube,duke mare url dhe duke e vendos tek kuadrati bardh.
http://www.123moreincome.com/wp-content/uploads/10-web-mistakes.jpg  Top 10 Faqet: Ketu shfaqen rrezultatet ne perqindje te dhjete faqet me te klikuara nga ju ne Albparajsa,renditja e tyre behet sipar perqindjeve cdo muaj!
http://whitetailresort.files.wordpress.com/2009/07/help.jpg Ndihma per ju:Rrubrika me e re! Do te keni mundesi te kerkoni ndihme ne nje nga panelet tona psh: Ne Speed Test e cila sherben per te matur shpejtesin e rrjetit tuaj,2 Help Softwere sherben per kerkesen e nje apo disa programeve nga ju!Nese ju nevojitet ndonje program apo lishence,mund ta beni kerkesen ketu duke lene emailin.Ndertim Webfaqe me cmimet me te lira ne treg,per biznes dhe personale.Per me shume kontaktoni!
http://www.webistree.com/images/upload/med_12423235240421824e6f727269732053686f70135_paypal_logo.jpg Ndihma juaj! Ky panel sherben per ndihmen ndaj jush deshira per te ndihmuar faqen tone,duke bere nje donate sado simbolike,nese vlersoni punen tone ndaj jush!Dergesa kryhet ne kete menyre:Pasi te keni klikuar ne donate ju shfaqet 'Donation Amount'' vendosni shumen qe deshironi dhe jepi Update,me pas hapni acountin tuaj ne PayPal dhe vendosni Nr e kartes tuaj! me pas send......enjoy
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=8174817 Tv Cinema: Dy kanale aksion, nje Premiere, nje Komedi,nje Drame , nje Dokumentare , nje Karton , nje Horror , nje Family . Plotesojne paketen e 6 kanaleve premium te Kinemase ne Albparajsa.Magjia e hollywood'it zbret ne kanalet me te mbrekullueshme te filmit ne kete web! Me cilesine e fundit HD."One free edition of  movie" Kjo eshte surpriza jone per ju!